HRÁLI JSME:

P o n d ě l í 2 2 . d u b n a :

S t a r š í přípravka : Slovan L Y S Á (bílá) – Polaban N Y M B U R K 9 : 1 2 (2:4)

Hráli: Vacek – Erös, Gibs, Jech, Jirásek, Kozdera Adam, Mlčuch, Babický, Tomaščák, Paroulek

Celkem vyrovnané utkání rozhodl pro sebe soupeř, který byl úspěšnější v zakončování brankových příležitostí.

S t a r š í přípravka: AFK M I L O V I C E – Slovan L Y S Á (červená) 1 0 : 4 (4 : 1)

Hráli: Horčička – Králíček, Čapek Kuba a Dan, Dlouhý, Bondarenko, Jelínek, Stránský, Kolář, Švancara, Stejskal

Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli.

S t ř e d a 2 4 . d u b n a :

M l a d š í přípravka : Slovan L Y S Á (bílá) – AFK S A D S K Á B 1 2 : 5 (6 : 3 )

Hráli: Čapek Kuba – Čermák, Babický, Čapek Honza, Horčička, Pech Jáchym, Vratný, Radoušek, Bergr, Janeček,

Vašina, Hladký

M l a d š í přípravka: Polaban N Y M B U R K - Slovan L Y S Á (červená)

S o b o t a 2 7 . d u b n a :

D o r o s t : Sport.sdruž. O S T R Á + Slovan L Y S Á – Jiskra Z R U Č n.Sáz. + FK L E D E Č 5 : 1 (2:0)

Sestava: Roušar – Říman Dan, Vojtěch, Queiroz, Řehák, Hradecký, Havlík, Čejka, Micka, Říman Marek, Krameš, střídali: Lener, Švásta, Podkonický, Tykva

Zasloužené vítězství na domácím hřišti v Ostré, ve kterém dali góly : 25.min. 1:0 Hradecký, 45.min. 2:0 Čejka, 68.min. 3:0 Krameš, 87.min. soupeř snížil na 3:1, 88.min. 4:1 Lener a v 90.min. Queiroz uzavřel na 5:1.

M u ž i A : Rapid P S Á R Y – Slovan L Y S Á 9 : 0 (4:0)

Sestava: Šlingr Václav – Šatný, Švorba, Kříž Honza, Kříž Tomáš, Urban, Poborský Ondra, Veselý, Ježek Standa, (66´Říman Dan), Trégl ((76´ Říman Marek), Ryšánek

Rozhodčí Svoboda Richard udělil jednu žlutou kartu našemu hráči, domácí nedostali žádnou.

K zápasu na hřiště vedoucího mužstva naši skupiny I.A třídy, jsme odjeli s minimálním počtem hráčů. V zdecimované sestavě chybělo šest stabilních hráčů včetně brankáře, kterého musel zastoupit osmapadesátiletý brankář Václav Šlingr, dnes vedoucí mužstva. Utkání tak probíhalo v režii domácích, kteří zřejmě myslí na postup do krajského přeboru. Po celý zápas jsme hráli otevřeně nezalezli jsme, ale naše občasné útoky, pokud neskončili nepřesnou přihrávkou, domácí obrana bez problému odvracela. Soupeř tak měl trvalou převahu a jeho útokům jsme odolávali do 26.min. kdy po rohovém kopu ze skrumáže před naši brankou protlačil Kováč hlavou míč do naši branky – 1:0. Další míč skončil v naši síti v 34.min. kdy Pouček byl rychlejší než mimo šestnáctku vybíhající brankář Šlingr a poslal míč do sítě – 2:0 a na další gól se nečekalo dlouho v 37.min. Mikyska křížnou střelou po zemi zvýšil na 3:0 a to ještě nebyl konec gólové smršti v 43.min. neobsazený Studnička přidal na 4:0. Do konce první půle skončil míč v naši síti ještě jednou, ale tato branka pro ofsajd nebyla uznána a v poslední minutě první půli domácí brankář vyrazil náš nebezpečný centr. Ani začátek druhého poločasu se nám nevydařil a již v 48.min. Azilinon střelou " za háčky", z přímého kopu z 22 m, zvýšil na 5:0 a další míč skončil v naši síti v 52.min. Mikyska přehodil vybíhajícího brankáře 6:0 a 55.min. Kalous zvýšil na 7:0. Utkání potom probíhalo v poklidném "pouťovém tempu", domácí měli dostatečný náskok a přes veškerou naši snahu jsme byli neškodní. Z klidu je trochu vyrušil Ryšánek z přímého kopu z 30 m trefil zeď a dorážka letěla mimo branku. Následně při nás stálo i štěstí, když se míč, postupně ve třech případech, odrazil od konstrukce naši branky. I přes vysoké vedení neměli domácí dost a během dvou minut ještě přidali góly: v 71.min. zvýšil Pouček na 8:0 a v 72.min. 9:0 Studnička a dosáhl hatriku. "Brankostroj" domácích se potom naštěstí již zastavil a ostudnou "desítku", jsme podruhé v sezóně, nedostali.

(Dle TV záznamu popsal jurba)

Záznam z utkání můžete shlédnout na stránkách:www.skfs.cz – skfs tv – veo soutěže skfs I.A třída skupina B

Trenér Ondra Poborský pro "nymburský deník" zápasu řekl: "Výsledek hovoří za vše. Chtěl bych ale poděkovat těm hráčům, kteří dorazili a bojovali celý zápas. Trápí nás široká marodka a další absence, kvůli kterým nám tentokrát chybělo až devět hráčů. K lídrovi tabulky jsme tak jeli s hráči áčka, béčka, staré gardy a dorostu. Na silný tým domácích jsme ale neměli." Přiznal kouč poražených. V bráně musel nastoupit osmapadesátiletý nezmar Václav Šlingr a i přes krutý výsledek podal obdivuhodný výkon, " dodal Poborský

N e d ě l e 2 8 . d u b n a :

M l a d š í ž á c i : Slovan L Y S Á – AFK M I L O V I C E B 2 : 9 (0:3)

Hráli: Bednář – Brázdil Pepa a Kája, Dvořák, Hájek, Holec, Loula, Mazánek, Paroulek, Volf, Coly

Ani na tohoto soupeře naši kluci svoji výkonosti nestačili a ten si odvezl zaslouženě vysoké vítězství.

S t a r š í ž á c i : Sokol D R A H E L I C E – Slovan L Y S Á + TJ L I T O L 2 : 4 (0:1)

Hráli: Pivoňka – Valtr, Kos, Sodomka, Volf, Šmíd, Prokop, Roza, Martínek, Procházka, Robenek, Šťepán, Hrabalová, Pelichovský, Špeta

Kluci pokračují v dobrých výkonech a i třetí jarní utkání zaslouženě vyhráli. Vedení 0:1 zajistil v 25.min. Prokop a to byl i poločasový výsledek. V druhé půli v 38.min. zvýšil Špeta na 0:2, domácí v 53.min snížili na 1:2, v 57.min. Martínek zvýšil na 1:3 a v 65.min opět Špeta přidal na 1:4 a soupeř v poslední 70.min. upravil výsledek na 2:4.

M u ž i B : Sokol B O B N I C E + Sokol D VO R Y B – Slovan L Y S Á B 1 : 6 (1:3)

Hráli: Ježek Standa – Čonka, Müller, Beran, Kříž Jan, Červák Marek, Šlingr Marek, Novák Lukáš, Vávra, Čejka, Balko, střídali: Prokop, Švásta st. a ml., Grundza

V utkání hraném na hřišti ve Dvorech dokázalo "béčko" vysoko zvítězit i když pro ně zápas nezačal dobře. Již v 3.min. se domácí ujali vedení 1:0, ale to bylo z jejich strany vše a pak už tahal míče ze své branky jen jejich gólman . V 24.min. Marek Šlingr vyrovnal na 1:1. V 33.min Švásta st. otočil výsledek na 1:2 a další góly přidali : 41.min. 1:3 Müller, 51.min. 1: 4 Čejka, 73.min. 1:5 Vávra a v 89.min Lukáš Novák uzavřel na 1:6.

BUDEME HRÁT:

S t ř e d a 1 . k v ě t n a :

M l a d š í ž á c i : Jedou odehrát odložené utkání se Sokolem B O B N I C E na hřiště do Budiměřic od 14:00 hod.

M l a d š í přípravka (červená) : Na domácím stadionu se utká se Sokolem K O S T O M L A T Y od 17:30 hodin.

M l a d š í přípravka (bílá): Jede k zápasu do V Š E J A N kde hraje od 17:30 hodin.

P á t e k 3 . k v ě t n a :

G a r d a : Sehraje utkání s Jizeranem P Ř E D M Ě Ř I C E na hřišti ve Staré Lysé od 18:00 hodin.

S o b o t a 4 . k v ě t n a :

S t a r š í ž á c i : Na domácím stadionu sehrají utkání s lídrem skupiny L O V Č I C E + C H L U M E C od 10:00 hodin.

D o r o s t : Jede k zápasu do V E L I M I kde se hraje od 10:00 hodin.

N e d ě l e 5 . k v ě t n a :

M l a d š í ž á c i : Jedou k utkání do M I L O V I C E kde budou hrát od 10,00 hodin s B družstvem.

M u ž i A : Sehrají na domácím stadionu zápas s SK Č Á S L A V B od 17:00 hodin.

M u ž i B : Zajíždí k utkáni do S T R U H proti místnímu B mužstvu a začátek je v 17:00 hodin.

Dorostenky D U K L A P R A H A sehrají na našem stadionu ligové utkání s Baníkem O S T R A V A OD 11:00 hodin

P o n d ě l í 6 . k v ě t n a :

S t a r š í přípravka (červená) : Jede k zápasu do P Á T K U kde hraje od 17:30 hodin.

S t a r š í přípravka (bílá( : Na domácím stadionu se utká od 17:30 hodin se Sokolem D V O R Y .